https://pozyczajbezbik.pl/pozyczka-opinie/wonga/Wonga

Wonga recenzja oferty oraz opinie klientów

WEZ POŻYCZKĘ SPRAWDŹ

«Wonga» - Warunki firmy pożyczkowej:

Okres spłaty
1 miesiąc
Kwota
200 - 1 000 zł
RRSO
0%
Czas wypłaty
15 minut
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
SPRAWDŹ

Pożyczka online wonga może zapewnić Ci potrzebną gotówkę, a oprocentowanie i warunki mogą się różnić. W tym artykule przyjrzymy się różnym funkcjom i usługom dostępnym od każdego pożyczkodawcy. Zapłacić później, gwarancje zwrotu pieniędzy i opłaty odsetkowe to tylko niektóre z rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę porównując różne pożyczki online Wonga u polskich dostawców. Jeśli potrzebujesz pieniędzy, ale nie jesteś pewien, który wybrać, czytaj dalej!

Zapłacić później

Wonga niedawno uruchomiła w Polsce usługę pożyczki online. Usługa wydłuża koszt kredytów konsumenckich do 1000 PS w ciągu trzech miesięcy, z opłatą z góry. Zagraniczna ekspansja Wonga rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy firma uruchomiła filie w Polsce i Kanadzie. Jej trzecie polskie biuro zostało otwarte w Warszawie w kwietniu 2016 roku.

Serwis firmy ma w Polsce ponad milion klientów, a ich liczba rośnie w tempie ponad 30% rocznie. Wynika to w dużej mierze z braku konkurencji wśród pożyczkodawców internetowych. Model biznesowy firmy opiera się na połączeniu pożyczek tradycyjnych i internetowych. Doprowadziło to do wzrostu rentowności i zmniejszenia ryzyka. Jednak Wonga nadal osiąga zysk za każdym razem, gdy przetwarza pożyczkę.

Pożyczki krótkoterminowe

Wonga rozpoczęła ekspansję poza Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi na początku 2012 roku i w ciągu roku odnotowała znaczny wzrost na rynku południowoafrykańskim. W 2012 roku Wonga uruchomiła filie w Kanadzie i Polsce. W kwietniu 2016 roku Wonga otworzyła trzecie biuro w Warszawie. Firma stale się rozwija i oferuje klientom pożyczki. Niedawne badanie ankietowe wśród polskich konsumentów wykazało, że 68,8% klientów stwierdziło, że ponownie skorzystałoby z Wonga, gdyby było to potrzebne.

Wonga działa na podstawie licencji na kredyt konsumencki. Oznacza to, że Wonga jest zwolniona z wymogów kapitałowych, które uniemożliwiają tradycyjnym bankom udzielanie pożyczek konsumentom. Jednak firma zdała sobie sprawę, że wiele małych firm potrzebuje pomocy w przepływie środków pieniężnych i chce oferować bardziej elastyczne warunki i stawki. Chociaż Wonga jest wolna od jakichkolwiek wymogów kapitałowych, wymaga od pożyczkobiorców podania danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, numerów kont bankowych i danych karty kredytowej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Wonga to brytyjska firma pożyczkowa z ponad 1 milionem klientów w Polsce. W grudniu uruchomiła usługę w kraju, który od samego początku dynamicznie się rozwija. Usługi firmy obejmują obecnie wszystkie segmenty rynku i mają ponad milion klientów. Na stronie internetowej firmy znajdują się dowcipne kreskówki i mądre marionetki, a firma sponsorowała nawet drużyny piłkarskie z dużych lig.

Firma od kilku miesięcy jest pod ostrzałem. Walczył o przetrwanie po tym, jak Biuro Uczciwego Handlu poinformowało, że wysłało listy oskarżające klientów o oszustwo.Firma ostrzegła również klientów, że poinformuje policję, jeśli nie będą spłacać swoich długów. Jednak firma odwołała się od decyzji, twierdząc, że ma dowody nieuczciwego zachowania niektórych klientów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Piorunochron firmy nieco się wydłużył.

Opłaty odsetkowe

Wonga rozwija się na arenie międzynarodowej, a firma spotkała się z krytyką swoich praktyk pożyczkowych. Jej założyciel odpowiedział na krytykę, wskazując na przejrzystość i szybką obsługę. Powiedział również, że RRSO nie jest odpowiednie dla takich krótkoterminowych pożyczek. I nie chce być znany jako pożyczkodawca o wysokim profilu. Nie uważa się za firmę finansową, ale raczej za rynek. Porównuje Wongę do takich firm jak Paypal czy Amazon.

W Polsce firma Wonga uruchomiła w grudniu usługę pożyczek konsumenckich, a ostatnio przejęła firmy zajmujące się kredytami konsumenckimi w Hiszpanii i Indiach. Wonga jest również właścicielem założonej w 2009 roku firmy BillPay, która działa w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii. Od sprzedawców detalicznych pobiera trzy procent wartości zamówienia jako odsetki. Oprocentowanie pożyczki online Wonga w Polsce może być wyższe niż innych pożyczek.

ZŁÓŻ WNIOSEK
Na stronie partnera

Najlepsze MFO

Crezu
Crezu
SPRAWDŹ
PożyczkaOk
PożyczkaOk
SPRAWDŹ
Finbo
Finbo
SPRAWDŹ

26.08.22 9:07

Korzystam z usług, gdy potrzebuję pieniędzy przed wypłatą. Uprzejmi menedżerowie zawsze zaproponują dla mnie najlepszą pożyczkę. Wydawany jest szybko i nie ma ukrytych dopłat.

Miasto: Gdańsk

26.08.22 9:04

Wziąłem tu pożyczkę za radą znajomego i nie żałowałem. Wszystko odpowiada podanym warunkom!

Miasto: Białystok

Opinie
Oceń jakość usługi:
Wpisz swoje imię i e-mail (nie zostaną opublikowane)::

* - Pole obowiązkowe.