https://pozyczajbezbik.pl/pozyczka-opinie/monedo/Monedo

Monedo – opinie klientów

WEZ POŻYCZKĘ SPRAWDŹ

«Monedo» - Warunki firmy pożyczkowej:

Okres spłaty
6 - 48 miesięcy
Kwota
1 500 - 20 000 zł
RRSO
12%
Czas wypłaty
15 minut
Wiek pożyczkobiorcy
18 - 99 lat
SPRAWDŹ

Jeśli szukasz pożyczki krótkoterminowej lub długoterminowej w Polsce, powinieneś zapoznać się z różnorodnością firm, które tego typu pożyczki udzielają. Możesz wybierać między firmami, które oferują stałe oprocentowanie i warunki spłaty. Jednak powinieneś znać szczegóły każdego pożyczkodawcy, zanim zdecydujesz się na jeden. Poniżej wymieniono kilka pytań, które należy zadać przed złożeniem wniosku o pożyczkę w jednej z tych firm. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci zdecydować, która pożyczka jest dla Ciebie odpowiednia.

Stopy procentowe

Jeśli mieszkasz w Polsce, być może zainteresuje Cię oprocentowanie pożyczki osobistej online Monedo. Firma została założona w 2012 roku w Hamburgu w Niemczech, a dziś zatrudnia ponad 350 osób z ponad 40 krajów. Pozyskali około 45 milionów euro od niektórych z najbardziej znanych światowych inwestorów technologicznych. Firma była jednym z pierwszych pożyczkodawców, którzy udostępnili usługę osobom spoza Europy i z powodzeniem wdrożyli swój nowy podstawowy system w Polsce i Hiszpanii.

Dzięki finansowaniu IFC Kreditech podwaja Monedo, swoją internetową platformę pożyczkową.Dzięki swojej aplikacji i platformie Monedo oferuje swoim polskim klientom pełen pakiet usług bankowych. Jego internetowa platforma pożyczkowa i cyfrowy portfel pozwalają mu ocenić zdolność kredytową konsumentów i określić, czy stać ich na terminową spłatę pożyczki. W Polsce wielu konsumentów nie ma historii kredytowej, więc nie ma lepszego czasu niż teraz, aby ubiegać się o pożyczkę online Monedo.

Warunki spłaty

Jeśli kiedykolwiek brałeś pożyczkę online Monedo w swoim kraju, wiesz, że istnieje wiele różnych zasad i harmonogramów spłat. Ale pomimo surowych zasad, nadal możesz znaleźć odpowiednią dla siebie pożyczkę. Te wytyczne są wyjaśnione poniżej. Chociaż pożyczki te mogą nie być najlepszą opcją dla wszystkich, nadal mogą być świetną opcją dla osób z dobrą oceną kredytową i złą historią kredytową.

Termin spłaty uzależniony jest od ilości pieniędzy, które trzeba pożyczyć. Pożyczka osobista na okres 6 tygodni to dobra opcja, jeśli nie masz środków na terminową spłatę. Jeśli jednak nie masz pieniędzy na spłatę w tym terminie, Twój pożyczkodawca może podjąć kroki prawne. Jeśli nie masz środków na spłatę pożyczki w terminie, warto sprawdzić warunki spłaty u innych pożyczkodawców w Polsce.

Rebranding

Polska firma pożyczkowa Kreditech zmieniła nazwę z Kreditech na Monedo, co odzwierciedla niedawny rozwój firmy. Firma przeszła rebranding na początku tego roku w celu umocnienia jej pozycji w segmencie klientów near-prime. Nowa firma planuje skalować swoją działalność na arenie międzynarodowej i rozwijać się na istniejących rynkach, jednocześnie rozszerzając działalność na nowe obszary geograficzne. Oprócz Polski Monedo działa w Rosji i Indiach. Udzieliła klientom ponad dwóch milionów pożyczek. Na przykład przybysz do obcego kraju może mieć niewielkie skazy wydatkowe sprzed lat. Jednak nowa polska marka firmy ułatwiła klientom wnioskowanie o pożyczkę w Monedo.

ZŁÓŻ WNIOSEK
Na stronie partnera

Najlepsze MFO

AsKredyt
AsKredyt
SPRAWDŹ
PożyczkaOk
PożyczkaOk
SPRAWDŹ
Solcredit
Solcredit
SPRAWDŹ

25.08.22 16:33

Wygodne składanie dokumentów i odbieranie pieniędzy na kartę z dobrym oprocentowaniem. Polecam!

Miasto: Poznań

25.08.22 16:32

Dziękuję za szybkie przetwarzanie! Uzyskaj aprobatę pomimo złego kredytu

Miasto: Łódź

Opinie
Oceń jakość usługi:
Wpisz swoje imię i e-mail (nie zostaną opublikowane)::

* - Pole obowiązkowe.