https://pozyczajbezbik.pl/pozyczka-opinie/pozyczkaok/PożyczkaOk

PożyczkaOk

WEZ POŻYCZKĘ SPRAWDŹ

«PożyczkaOk» - Warunki firmy pożyczkowej:

Okres spłaty
6 - 30 miesiące
Kwota
1 000 - 7 000 zł
RRSO
96.8%
Czas wypłaty
15 minut
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 75 lat
SPRAWDŹ

Uruchomiona niedawno platforma umożliwia inwestorom inwestowanie w należące do grupy firmy pożyczkowe, w tym PożyczkaOk. Ta polska firma udziela krótkoterminowych chwilówek osobom fizycznym i firmom. Platforma umożliwia również inwestorom finansowanie innych pierwotnych pożyczkodawców. Rozmawialiśmy z Ricardasem Vandzinskasem, współzałożycielem i dyrektorem generalnym , aby dowiedzieć się więcej o tej nowej platformie.

PożyczkaOk oferuje krótkoterminowe pożyczki konsumpcyjne do 30 dni z możliwością przedłużenia. Pożyczki te mogą pomóc klientom spełnić ich codzienne wymagania i zapłacić rachunki awaryjne. Typowe kwoty pożyczki to 100-400 euro. Dzięki temu rodzajowi pożyczki pożyczkobiorcy mogą sfinansować wszystko, od wyjazdu wakacyjnego po remont domu.

PożyczkaOK może pomóc ludziom poprawić warunki życia, kupić nowe urządzenia i cieszyć się większą swobodą. W przeciwieństwie do innych pożyczek, pożyczka Ekspres Pożyczkaook jest niezabezpieczona, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o jej spłatę. Nie musisz się też martwić o płacenie wysokich stóp procentowych. To prosty proces, który pomoże Ci stanąć na nogi.

PożyczkaOk ma silną reputację i jest doskonałą opcją pożyczki dla tych, którzy potrzebują szybkich pieniędzy. Jej sukces jest odzwierciedleniem gotowości polskiej gospodarki do korzystania z nowoczesnych technologii. Wiele polskich banków przyjęło bankowość internetową, co pozwoliło na wygodną bankowość. Wiele z tych banków oferuje również przelewy gotówkowe i funkcje czeków. Możesz również zdecydować się na pożyczki w walutach obcych, ale uważaj, aby uniknąć narażenia na wahania kursów walut.

Umowa obowiązuje do czasu pełnej spłaty pierwotnej Pożyczki. Kwoty pożyczek podlegają 2% podatkowi od transakcji, który podlega prawu polskiemu.

ZŁÓŻ WNIOSEK
Na stronie partnera
Opinie
Oceń jakość usługi:
Wpisz swoje imię i e-mail (nie zostaną opublikowane)::

* - Pole obowiązkowe.

Informacje kontaktowe “PożyczkaOk”:
Telefon:
611 100 414
Pon. - Pt.:
8-18
Weekend:
Nieczynne