https://pozyczajbezbik.pl/pozyczka-opinie/pozyczkaok/PożyczkaOk

PożyczkaOk

WEZ POŻYCZKĘ SPRAWDŹ

«PożyczkaOk» - Warunki firmy pożyczkowej:

Okres spłaty
6 - 30 miesiące
Kwota
1 000 - 7 000 zł
RRSO
96.8%
Czas wypłaty
15 minut
Wiek pożyczkobiorcy
21 - 75 lat
SPRAWDŹ

Uruchomiona niedawno platforma umożliwia inwestorom inwestowanie w należące do grupy firmy pożyczkowe, w tym PożyczkaOk. Ta polska firma udziela krótkoterminowych chwilówek osobom fizycznym i firmom. Platforma umożliwia również inwestorom finansowanie innych pierwotnych pożyczkodawców. Rozmawialiśmy z Ricardasem Vandzinskasem, współzałożycielem i dyrektorem generalnym , aby dowiedzieć się więcej o tej nowej platformie.

PożyczkaOk oferuje krótkoterminowe pożyczki konsumpcyjne do 30 dni z możliwością przedłużenia. Pożyczki te mogą pomóc klientom spełnić ich codzienne wymagania i zapłacić rachunki awaryjne. Typowe kwoty pożyczki to 100-400 euro. Dzięki temu rodzajowi pożyczki pożyczkobiorcy mogą sfinansować wszystko, od wyjazdu wakacyjnego po remont domu. TakToeasy opinie pomogą Ci zdecydować, która pożyczka jest lepsza.

PożyczkaOK może pomóc ludziom poprawić warunki życia, kupić nowe urządzenia i cieszyć się większą swobodą. W przeciwieństwie do innych pożyczek, pożyczka Ekspres Pożyczkaook jest niezabezpieczona, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o jej spłatę. Nie musisz się też martwić o płacenie wysokich stóp procentowych. To prosty proces, który pomoże Ci stanąć na nogi.

PożyczkaOk ma silną reputację i jest doskonałą opcją pożyczki dla tych, którzy potrzebują szybkich pieniędzy. Jej sukces jest odzwierciedleniem gotowości polskiej gospodarki do korzystania z nowoczesnych technologii. Wiele polskich banków przyjęło bankowość internetową, co pozwoliło na wygodną bankowość. Wiele z tych banków oferuje również przelewy gotówkowe i funkcje czeków. Możesz również zdecydować się na pożyczki w walutach obcych, ale uważaj, aby uniknąć narażenia na wahania kursów walut.

Umowa obowiązuje do czasu pełnej spłaty pierwotnej Pożyczki. Kwoty pożyczek podlegają 2% podatkowi od transakcji, który podlega prawu polskiemu.

ZŁÓŻ WNIOSEK
Na stronie partnera

Najlepsze MFO

Wonga
Wonga
SPRAWDŹ
Oros
Oros
SPRAWDŹ
Provident
Provident
SPRAWDŹ
Opinie
Oceń jakość usługi:
Wpisz swoje imię i e-mail (nie zostaną opublikowane)::

* - Pole obowiązkowe.

Informacje kontaktowe “PożyczkaOk”:
Telefon:
611 100 414
Pon. - Pt.:
8-18
Weekend:
Nieczynne